Fronteers — vakvereniging voor front-end developers

Vacature Front-end designer/vormgever bij Out of Site (Breda)

 • Geplaatst op: 15-06-2021

Let op: deze vacature is al gevuld. Onze huidige vacatures zijn meer up-to-date.

Out of Site

Vanwege groei zijn wij momenteel op zoek naar een front-end designer/vormgever. Kom jij ons team versterken?

Als Front-end designer/vormgever houd je je vooral bezig met het vormgeven van originele en direct in het oog springende websites en webshops voor onze externe en interne klanten. Je bent in staat om ideeën over te brengen op scherm. Om dit binnen de gestelde deadlines te doen, maak je gebruik van jouw proactieve houding en toon je eigen initiatief. In deze functie krijg je daarnaast veel ruimte om je eigen creatieve geest volop te gebruiken en in te zetten. Samen met jouw collega’s zorg je voor een optimale online klantbeleving.

Wat verwachten wij van jou?

 • Je hebt een afgeronde grafische opleiding;
 • Je hebt enige werkervaring als Front-end designer/vormgever;
 • Je bent een kei met onder andere Adobe Illustrator, Photoshop & InDesign;
 • De termen UX, CSS en CMS zijn jou niet onbekend;
 • Je werkt graag zelfstandig, maar bent zeker geen eilandbewoner;
 • Je beheerst de Nederlandse en Engelse taal vloeiend.
 • Je bent woonachtig in de omgeving van Breda

Wat kan jij van Out of Site verwachten?

 • Een functie met ruimte om jezelf verder te ontwikkelen als Front-end designer/vormgever;
 • Eigen inbreng van ideeën;
 • Een passend salaris op basis van jouw opleiding en ervaring;
 • De mogelijkheid om deel uit te maken een organisatie die volop groeit;
 • In een leuk team met korte lijnen.

Wie is Out of Site?

Out of Site is dé online partner in de Benelux. Door een gedegen achtergrond in de hotellerie zijn begrippen als dienstverlening en gastvrijheid de kernwaarden in onze benadering. Out of Site ondersteunt je als ondernemer middels meerdere diensten, waaronder het creëren en onderhouden van websites en het ontwikkelen en uitzetten van marketingacties.

Interesse

Kom jij ons team versterken? Solliciteer dan direct door jouw CV en motivatie te sturen naar sollicitaties@outofsite.eu. Heb je toch nog vragen over de vacature? Neem dan contact op met Pablo Vos via 076 – 581 28 87.

N.B. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld