Fronteers — vakvereniging voor front-end developers

Bijeenkomst bij Blendle op 25 november 2014

Op dinsdag 25 november 2014 is Fronteers te gast bij Blendle in Utrecht. Er worden twee presentaties gehouden.

Het programma is als volgt:

  • 19:00 uur Ontvangst met hapje & drankje (Let op: uurtje later dan normaal.)
  • 19:45 uur Jesse Dijkstra - "Front-end bij Blendle"
  • 20:30 uur Korte pauze
  • 20:45 uur Paul van Buuren - "Edge Case Design"
  • 21:30 uur Borrel

Jesse Dijkstra - "Front-end bij Blendle" (slides)

Waar is het team van Blendle tegen aan gelopen en wat hebben ze gedaan om het op te lossen? Onder andere memory issues, separation of concerns, deployment en testing komen aan bod.

Paul van Buuren - "Edge Case Design" (slides)

Voorkom grote verrassingen. Hou vanaf het begin van elk webproject rekening met extremiteiten. Hoe je creativiteit en flexibiliteit bevordert door over grenzen heen te denken.

Foto's (PeterPeerdeman.nl)

Bereikbaarheid

Blendle is gevestigd in Media Plaza, Croeselaan 6, 3521 CA, Utrecht. Media Plaza zit in de Jaarbeurs, parkeren kan dus op een parkeerterrein daarvan. Het station is op nog geen 10 minuten loopafstand. Eenmaal bij de Jaarbeurs is Blendle bereikbaar via Ingang Oost en dan met de roltrap naar boven.

Aanmeldingen (165 van de 175)

Naam Uit regio + vervoer Twitter
Anand Graves Utrecht, fiets @anandgraves
Anique de Jong Alphen aan den Rijn, openbaar vervoer
Anne Fortuin Amsterdam, openbaar vervoer @phortuin
Anneke Sinnema @asinnema
Arjan Eising Hilversum, openbaar vervoer @eising
Arjen nap Veenendaal, openbaar vervoer @arjen_nap@hotmail.com
Aukje Wielens Utrecht, fiets @aukjewielens
Bart Heesink Anders @bheesink
Bas Hintemann Tilburg, openbaar vervoer @lhoBas
Bas Muskens Utrecht, fiets @muskens
Bernard Nijenhuis Wassenaar, openbaar vervoer @bnijenhuis
Bernhard Verkade Rotterdam, weet ik nog niet
Bertine Utrecht, auto
Bjorn Boonen Utrecht, fiets @xfinx
Boris Besemer
Boye Oomens Breda, auto @_boye
Bram Duvigneau Arnhem, openbaar vervoer @bramduvigneau
Bram
Carlos Torres Serrano Zwolle, openbaar vervoer
Chi Shang Cheng Utrecht, fiets
Claudia Angenent Eindhoven, auto @miss_bleu
Céphas Roeleveld Den Haag, weet ik nog niet
Danny van Leeuwen De auto
Dennis Bunskoek Ja, helicopter @dbunskoek
Duco Alphen aan den Rijn, auto (meerijders welkom)
Dylan Schoenmakers Breda, auto (meerijders welkom) @FitDylan
Edwin Martin Schiphol-Rijk, auto (meerijders welkom) @edwinm
elwin schmitz Rotterdam, openbaar vervoer @ikElwin
Eric Heijink Enschede, openbaar vervoer @ericheijink
Erik Haandrikman Rotterdam, auto
Erik Terpstra Utrecht, anders @erikterpstra
Erwin Goossen Utrecht, openbaar vervoer
Eva Kruijswijk
Evert Albers Amersfoort, openbaar vervoer @evert_
Frits Ypeij Groningen, weet ik nog niet
Gideon Heilbron Utrecht, fiets @gideonheilbron
Guido Bouman Amsterdam, openbaar vervoer @Guido
Hay Kranen Amsterdam, openbaar vervoer @hayify
Hubert Prein Doetinchem, auto
Hugo Veeger De auto @dukehugh
Iacobien Riezebosch Arnhem, openbaar vervoer @iacobien
Iain van der Wiel Breda, auto @iain_vdw
Ibe Garritsen Doetinchem, auto
IJme Woensdregt Ermelo, auto
Inge Keizer
Jaco Bovenschen Utrecht, weet ik nog niet
Jacqueline Lievense Amersfoort, openbaar vervoer
Jan Aukema Doetinchem, auto
Jasper Berghoef
Jasper Swart Utrecht, Lopend
Jeffrey Bos Bussum, auto
Jelmer Koppelmans Utrecht, fiets
jeroen klumpenaar Veenendaal, openbaar vervoer @jroeny
Jeroen Ooms De auto @jeroenooms
Jesse de Vries Amsterdam, auto @jessedvrs
Jesse Dijkstra Utrecht, fiets @jessedijkstra
Jewwy Qadri Amsterdam, auto @jewwyq
Joachim Nolten @stiller
Jochem van Soest Utrecht, fiets
Joel Overwater Auto
Johan Sterenberg Breda, openbaar vervoer @strnbrg
Johan Voeten Utrecht, fiets @johanvoeten
John van Hulsen Breda, auto @johnvanhulsen
Joost Hazelhoff Veenendaal, openbaar vervoer @_Joostt
Joost van der Borg Utrecht, anders @Joostvanderborg
Joost van Dijk Arnhem, Gelderland, auto (meerijders welkom) @JWVD
Jordi Veenvliet
Jules Ernst Rotterdam, openbaar vervoer @JulezRulez
Jurre Stender Groningen, auto @JurreTweet
Jörgen van der Kroon Rotterdam, openbaar vervoer @vanderkroon
Kaan Aytemir Rotterdam, auto @ckayte
Kaj Rietberg Oost, openbaar vervoer @Kajrietberg
Karlijn Moll Utrecht, openbaar vervoer @carlio75
Kirsten Ruys Hilversum, openbaar vervoer @Kirstenruys
Koen Kivits Eindhoven, weet ik nog niet @koenkivits
Koen Rouwhorst Openbaar vervoer @koenrh
Krijn Hoetmer Naarden, openbaar vervoer @krijnhoetmer
Kris van der Ven Vleuten, openbaar vervoer @kjvdven
Lars Koelman Amsterdam, openbaar vervoer @lamalamaNL
Maarten van Gelder Amsterdam, anders @maartenvg
Marc Bruisten Openbaar vervoer
Marco Bisschop Utrecht, openbaar vervoer @mjbisschop
Marien van Os AMSTERDAM, weet ik nog niet @marvos
Marijn van Butselaar Den Haag, anders
Mark de Vries Amsterdam, openbaar vervoer @lamalamaNL
Martijn Croonen Belgie, auto @Martijnc_
Martin de Ruiter Amsterdam, auto @mtderuiter
Martin Savelkoul Breda, auto @martinatwork
Mathijs Kadijk Utrecht, openbaar vervoer @mac_cain13
Maurits Veenman Westland, auto
Melle Heeres Leeuwarden, openbaar vervoer @melleheeres
Menzo Wijmenga Friesland, openbaar vervoer
Meta Kruijs Openbaar vervoer @webmaakster
Michel Hoogenboom Breda, auto
Michiel Bijl @MichielBijl
Michiel Peters Brabant, weet ik nog niet @wishjuh
Michèle Amsterdam, weet ik nog niet @michelenl
Mischa Molhoek Openbaar vervoer @mischamolhoek
Niek Emmen Tilburg, openbaar vervoer @sniek
Niek Weevers DOETINCHEM, auto
Niels Bronsvoort Amsterdam, openbaar vervoer
Oebe Rombout Amsterdam, openbaar vervoer
Pascal Strijbos Openbaar vervoer
Patrick Wong Rotterdam, weet ik nog niet @wongsiefu
Paul Verbeek Amstelveen, auto (meerijders welkom) @_paulverbeek
Paul Uden, anders @paulreekers
Pepijn Looije Lokaal, anders @pepachino
Peter Garama Rotterdam, openbaar vervoer @pgarama
Peter Goes Amsterdam, openbaar vervoer @petergoes
Peter Peerdeman Nieuwegein, openbaar vervoer @peterpeerdeman
Peter Slagter Utrecht, auto @pesla
Pieter Bogaerts Rotterdam, auto @PizzaPete
Pim Schreurs Eindhoven, weet ik nog niet @sirxemic
Quint Wapenaar Zeist, auto
Ramon Sistermans Utrecht, fiets
Ramon Utrecht, fiets
Raymond Snijders @rsnijders
Ricardo de Jong Amsterdam, openbaar vervoer @beatjebell
Richard van Aalst Utrecht, fiets
Rick Pastoor Utrecht, openbaar vervoer @rickpastoor
Rick van den Bergh Mijdrecht, weet ik nog niet
RIk Toetenel Rotterdam, openbaar vervoer @riktoetenel
Rob van der Burgt Openbaar vervoer @Rburgt
Robbert van Polen Ermelo, auto @getotherwise
Robbert Vis Rotterdam, weet ik nog niet @rmvis
Robbert Weet ik nog niet
Robert van der Elst Amersfoort, openbaar vervoer
Robert-Jan Schipper Breda, auto @rjbschipper
Robin van Loon Utrecht, fiets @RobinvanLoon
Roel Nieskens Nee, openbaar vervoer @Pixelambacht
Roelf-Jan de Vries
Romke Bon Groningen, auto @romcake
Rowdy Rabouw Gouda, weet ik nog niet @rowdyrabouw
Sander Boele Rotterdam, auto @sboele
Sander Smeekes Almere, auto @sandersmeekes
Sanne Veroude Amsterdam, openbaar vervoer @SanneVeroude
Sebastiaan Hoejenbos Tilburg, auto @tikkieseb
Sebastiaan Smid Breda, auto
Siemen van Dijk Overijssel, auto @siemenvandijk
Sjoerd Valk Nieuwerkerk aan den IJssel, openbaar vervoer @sjoerdus
Sjoerd Zit die dag al in Utrecht, terug naar Hoorn, auto (meerijders welkom) @frontendless
Spiros Mantadakis Apeldoorn, auto @SpiorsMks
Stan Ansems Eindhoven, auto @stanansems
Stef Vossen Eindhoven, openbaar vervoer @svossen
Stijn Janssen Opglabbeek, auto @stijnj
Thomas van der Westen Openbaar vervoer @tdwesten
Thomas van Zuijlen Damsco, openbaar vervoer @thomatronic
Tieme van Veen Amsterdam, openbaar vervoer @tiemevanveen
Tim van den Eijnden Eindhoven, openbaar vervoer @TimvdEijnden
Tim Ververs Rotterdam, auto @timververs
Timo Brundel Amersfoort, openbaar vervoer @tbrundel
Timo Westland Almere, auto
Timothy Lee-A-Fong Den Haag, auto
tjerk smit Amsterdam, openbaar vervoer
Tom Hartwig Amsterdam Zuidoost, weet ik nog niet @tmhrtwg
Tom van Beveren Utrecht, openbaar vervoer @tomvb
Vasilis van Gemert Amsterdam, openbaar vervoer @vasilis
Victor Tuil, auto @vicpuntnl
Vincent Smedinga Den Haag, auto (meerijders welkom) @VincentSmedinga
Wesley Lancel Utrecht, anders @wesleylancel
Wilbert Heinen Zeist, auto
Wilfred Nas Den Bosch, auto (meerijders welkom) @wnas
Wybe Minnebo Zoetermeer, weet ik nog niet @wvbe
Yassine Elouazzani Eindhoven, auto (meerijders welkom) @kwarkjes
Yorick Toma Utrecht, openbaar vervoer @TheYorickable