Fronteers — vakvereniging voor front-end developers

Bijeenkomst bij Coolblue op 24 juni 2014

Op dinsdag 24 juni 2014 was Fronteers te gast bij Coolblue in Rotterdam. Er werden twee presentaties gehouden.

Het programma is als volgt:

  • 18:00 uur Ontvangst met hapje & drankje
  • 19:00 uur Welkomstwoord door Fronteers & Coolblue
  • 19:05 uur Frank van Boven & Marijn de Römph - "Keep it Simple Stupid!"
  • 19:50 uur Korte pauze
  • 20:00 uur Reinier Ladan - Research, development en professioneel aanklooien
  • 20:45 uur Borrel
  • 21:30 uur Einde

Frank van Boven & Marijn de Römph - "Keep it Simple Stupid!" (slides)

Marijn en Frank vertellen over hoe Coolblue software ontwikkelt en ze die meerdere malen per dag releasen. Kleine stapjes, elke dag een beetje beter, elke sprint een beetje beter. Zo ontwikkelen ze de grootste PHP E-commerce site van Europa.

Reinier Ladan - Research, development en professioneel aanklooien (slides)

Reinier deelt zijn persoonlijke zoektocht naar een leven lang leren als front-end developer en designer. Wat kan aanklooien voor je persoonlijke ontwikkeling betekenen en hoe kun je research en development integreren in je huidige werkzaamheden.

Bereikbaarheid

Coolblue is gevestigd aan de Weena 664, 3012 CN, Rotterdam. Dit is vlak naast het Centraal Station van Rotterdam. Wanneer je voor het Holland Casino staat, zit de ingang aan de rechter kant (Central Plaza Tower B). Wanneer je bij de intercom aanbelt zullen we de deur voor je open doen en kun je met de lift naar de 8ste verdieping.
Met de auto komen kan ook, er kan dan geparkeerd worden in de parkeergarage Weena Plaza (niet goedkoop). Houd wel rekening met extra reistijd i.v.m. de spits in de binnenstad en werkzaamheden rondom het station.

Aanmeldingen, 75 van de 75

Naam Uit regio + vervoer Twitter
Anne Korteweg Amsterdam, openbaar vervoer
Anneke Sinnema Enschede, openbaar vervoer @asinnema
Arjan Eising Hilversum, anders @eising
Bas Hintemann Tilburg, openbaar vervoer
Bran van der Meer Rotterdam, anders @branmovic
Bruce Moerdjiman Rotterdam, fiets @broezer
Bryony Kernick Schiedam, openbaar vervoer @feedsfour
Casper van Brederoode Zoetermeer, auto (meerijders welkom)
Cengiz Ulusoy Rotterdam, openbaar vervoer @Cengizism
Charis Rooda Den Haag, openbaar vervoer @charisrooda
Clayton van Oostwaard Den Haag, openbaar vervoer @ctvanoostwaard
Daan Luijten Den Haag, auto
Daniel Louwe Kooijmans Rotterdam, weet ik nog niet @dlouwekooijmans
Darius Kruythoff De ghetto aan de overkant van de Maas, openbaar vervoer @dkruythoff
Dion Amersfoort, openbaar vervoer @dionsegijn
Dirk de Groot Rotterdam, openbaar vervoer
Elwin Schmitz Rotterdam, anders @ikElwin
Erwin Goossen Utrecht, auto (meerijders welkom) @navelpluisje_nl
Ewout Brons Rotterdam, fiets @reddrop
Florian van der Wielen Utrecht, openbaar vervoer @FlorianvdWielen
Fouad Mansveld Venlo, openbaar vervoer @fouadmansveld
Haiko de Jong Den Haag, openbaar vervoer
Henk Werkman Amsterdam, auto
Iris Nijmegen, auto (meerijders welkom)
Jan Hoogeveen Utrecht, openbaar vervoer @janhoogeveen
Jasper Rooduijn Rotterdam, fiets @jasperrooduijn
Jeroen Kuijpers Aalsmeer, weet ik nog niet
Jeroen Landsman Den Haag, auto
Jewwy Qadri Amsterdam, auto @jewwyq
Johan Arensman Rotterdam, anders @frontendr
Johan Sterenberg Breda, openbaar vervoer @strnbrg
Joost van der Borg Utrecht, openbaar vervoer @joostvanderborg
Jules Ernst Rotjeknor, openbaar vervoer @JulezRulez
Kaj Rietberg Zwolle, openbaar vervoer @Kajrietberg
Karin van Maanen Tiel, auto
Kevin Simons Kontich, auto (meerijders welkom) @simonskevin
Leonie van Dinten Rotterdam, anders
Leroy de Rouwe Rotterdam, weet ik nog niet @bameffect
Lesley Merks Rotterdam, openbaar vervoer @lesleymerks
Maarten van Spil Den Haag, openbaar vervoer
Mallory Utrecht, openbaar vervoer @stommepoes
Mandy Jansen Rotterdam, weet ik nog niet @whatmandydid
Marijn van der Werf Eindhoven, openbaar vervoer @marijnvdwerf
Mark van Egmond Amsterdam, auto
Matthijs van Drunen Leiden, openbaar vervoer @MattQ90
Meta Kruijs Rotterdam, auto @webmaakster
Michael Hastrich Utrecht, openbaar vervoer @mchaste
Mio van der Lijn Rotterdam, fiets
Mirella van Teulingen Delft, openbaar vervoer @mirelvt
Nick Groenewegen Rotterdam, auto
Oliver Verver Amsterdam, openbaar vervoer @oliverver
Pascal Vree Openbaar vervoer @pascalvree
Paul Martens Rotterdam, anders
Paul van Dam Rotterdam, weet ik nog niet
Paul van Drunen Anders @paulvandrunen
Paul Verbeek Amsterdam, openbaar vervoer @hierow
Peter van Grieken Weet ik nog niet @petervangrieken
Pieter Nickmans Kontich, auto @wiipiiw
Rian Rietveld Den Haag, openbaar vervoer @rianrietveld
Robert Amersfoort, openbaar vervoer
Rowdy Rabouw Gouda, openbaar vervoer @rowdyrabouw
Sander Aarts Tilburg, openbaar vervoer @jLix
Sander Ravenhorst Hilversum, auto
Sanne Veroude Amsterdam, openbaar vervoer @SanneVeroude
Sebas Beckeringh Rotterdam, fiets
Sybren Wartna Rotterdam, anders @NLife
Thomas van Zuijlen Amersfoort, openbaar vervoer @thomatronic
Tim Geerlings Den Haag, auto
Tim Hoogendijk Amsterdam, openbaar vervoer
Victor Strandmoe De auto
Vincent Smedinga Den Haag, openbaar vervoer @VincentSmedinga
Wesley Lancel Utrecht, openbaar vervoer @wesleylancel
Wim Boucquaert Antwerpen, openbaar vervoer @wimbou
wouter cleymans Antwerpen, auto @cwouter
Yoeran Luteijn Den Haag, openbaar vervoer @yoeran