Fronteers — vakvereniging voor front-end developers

Bijeenkomst bij de Persgroep op 27 november 2014

Op donderdag 27 november 2014 is Fronteers te gast bij De Persgroep Publishing in Asse (Kobbegem). Er worden drie presentaties voorzien.

Het programma is als volgt:

Harald Bertels, Design collaboration

Pieter Mergan, Schema.org microdata

Jochen Vandendriessche, Large Scale JavaScript Design Patterns (and how we use them at De Persgroep)

Waar?

Dit evenement vindt plaats bij De Persgroep Publishing te Asse (Kobbegem).

Wie?

Iedereen is welkom. Er is echter beperkt plaats, voor circa 60 mannen en vrouwen. Geef je daarom op via onderstaand aanmeldformulier. Vol is vol!

Volg de discussie via Twitter op #fronteersbe.

Aanmeldingen

Naam Uit regio + vervoer Twitter
Adriaan Baelus Kobbegem, auto @adriaanbaelus
Arne Noord-Limburg, auto, meerijders welkom!
Bert De Swaef Gent, auto @BurtDS
Bert Pardaens Asse, auto @BertPardaens
Bramus Van Damme Gent, auto @bramus
Claudia Reynders Antwerpen, auto @Mangamaui
Daan poron Leuven, auto @daanporon
De Clercq Bart Geraardsbergen, auto, meerijders welkom! @b_de_clercq
Dieter Peirs Gent, auto, meerijders welkom! @DieterPeirs
Dimitri Roose Gent, auto, meerijders welkom! @SjimiTweet
Filip Blondeel Merelbeke, auto @filipblondeel
Filip Sarens Asse, anders
Frank Baele Gent, weet ik nog niet @frankbaele
Frederick Willems De auto @fre_willems
Gijs Van Laer De auto
Gregory Van Looy Ik zit daar al. Heb na de bijeenkomst nog plaats voor meerijders richting Waasland @bengie
Ibe Vanmeenen Leuven, auto @IbeVanmeenen
Jan Pannecoeck Kobbegem, anders @janpannecoeck
Jelle Desramaults Gent, auto, meerijders welkom! @jdesramaults
Jeroen Van den Berghe Asse, auto, meerijders welkom! @jrnvdb
Jochen Ik zit er al, ik moet daar blijkbaar spreken, weet ik nog niet @joggink
Kjell Baert Gent, auto, meerijders welkom!
Kristof Bernaert Gent, auto, meerijders welkom! @ssstofff
Martijn Croonen Limburg, auto @Martijnc_
Max Borgonjon Antwerpen, auto @Maxborgonjon
Richard
Sam Bellen Leuven, weet ik nog niet @sambego
Sophie de Brabander Gent, auto @zofie
Stijn Janssen Limburg, auto @stijnj
Stijn Michiels Mechelen/Zaventem, auto, meerijders welkom! @stxn
Sven Munaron Ik ben al aanwezig @ DPP, auto @SvenMunaron
Veerle Hanssens Dendermonde, anders
Veerle Verbert Antwerpen, auto, meerijders welkom! @veerleverbert
Werner Huysmans Antwerpen, auto, meerijders welkom!
Yannick Houbrix Kobbegem, anders @sh33dafi
Yannick Ik zit daar al. Heb na de bijeenkomst nog plaats voor meerijders richting Waasland, auto @yvanavermaet

Naast bovenstaande officiële lijst kunnen aangemelde deelnemers ook via Lanyrd aangeven dat ze aanwezig zullen zijn. Inschrijven via het onderstaande formulier is echter verplicht!

Meld je aan voor de bijeenkomst op donderdag 27 november

Ik kom met