Fronteers — vakvereniging voor front-end developers

Bijeenkomst bij Wijs op 23 oktober 2014

Op donderdag 23 oktober 2014 is Fronteers te gast bij Wijs in Gent. Er worden drie presentaties voorzien.

Het programma is als volgt:

  • 18:00 ontvangst met een drankje
  • 19:00 Simon Coudeville over design in de browser (slides)
  • 19:45 Gwen Vanhee over creatieve code-experimenten (slides)
  • 21:00 naborrelen

Waar?

Dit evenement vindt plaats bij Wijs te Gent.

Wie?

Iedereen is welkom. Er is echter beperkt plaats, voor circa 50 mannen en vrouwen. Geef je daarom op via onderstaand aanmeldformulier. Vol is vol!

Volg de discussie via Twitter op #fronteersbe.

Aanmeldingen

Naam Uit regio + vervoer Twitter
Anthony Meirlaen Gent, openbaar vervoer @anthonymeirlaen
Arne Van Kauter Gent, weet ik nog niet @arnevankauter
Bart De Clercq Geraardsbergen, auto @b_de_clercq
Bart Vandeputte Roeselare, auto @bvdputte
Bart Gent, fiets @qwaxys
Bramus Deinze, weet ik nog niet @bramus
Claudia Reynders Antwerpen, auto, meerijders welkom! @Mangamaui
Daan Poron Leuven, auto @daanporon
Danijel Beljan Gent, fiets @Verx
David Candreva Brussel, auto, meerijders welkom! @fronteer
Emilie Lippens Gent, fiets @Emilililie
esther de jonghe Sint-niklaas, openbaar vervoer @#estherdejonghe
Femke Vandevelde Gent, fiets @FemkeVandevelde
Filip Blondeel Gent, auto, meerijders welkom! @filipblondeel
Frederick Van Holle Drongen, auto @defredo
Frederik Neyt Brugge, auto @pixolartwork
G-raph Hasselt, auto @_G_raph_
Ibe Vanmeenen Leuven, auto @IbeVanmeenen
Jan Moesen Gent, fiets @janmoesen
Jannick Gent, anders @jannickvandaele
Jelle De Loecker Gent, auto @skerit
Jens Gyselinck Leuven, weet ik nog niet @diskwriter
Jens Trio Lichtervelde, auto @jnstr_io
Jeroen Van den Berghe Asse, auto, meerijders welkom! @jrnvdb
Jeroen Van den Bossche Gent, fiets, als die 't nog doet @vanbosse
Jeroen Verfallie Brugge, auto @jeroenverfallie
Jochen Vandendriessche BXL, auto @joggink
Johan Ronsse Antwerpen, weet ik nog niet @wolfr_
Jurriaan Persyn Gent, fiets @oemebamo
Katrijn Michiels Gent, fiets @k_mood
Laurens Peeters Antwerpen, auto @peeterslaurens
Lennart Schoors Gent, weet ik nog niet @lensco
Louis Bruyneel Deinze, auto @louisbruyneel
Mante Bridts Antwerpen, auto @Mantebridts
Mathias Van Impe Ninove, weet ik nog niet @MathiasVI
Matthew Demyttenaere Gent, fiets @matdemy
Matthias Mullie Kortrijk, auto @matthiasmullie
Nick Denys Gent, weet ik nog niet @nickdenys
Niels Timmermans Gent, openbaar vervoer @nillis
Pepijn Olivier Gent, fiets @OlivierPepijn
Rien Moeyaert Brugge, weet ik nog niet @rienmoeyaert
Roel Van Gils Gent, weet ik nog niet @roelvangils
Rune Devuyst Gent, openbaar vervoer @RuneInBoots
Sam Bellen Hasselt, weet ik nog niet @sambego
Shaun Janssens Evergem, fiets @shaunjanssens
Simon Hellin Gent, auto @simohell
Six Steven Roeselare, auto @Six_Steven
Thijs Van de Velde Aalter, auto @thijsvandevelde
Vic Rau Brugge, auto, meerijders welkom! @vicrau
Xavier Hent, fiets @Xavez

Naast bovenstaande officiële lijst kunnen aangemelde deelnemers ook via Lanyrd aangeven dat ze aanwezig zullen zijn. Inschrijven via het onderstaande formulier is echter verplicht!