Fronteers — vakvereniging voor front-end developers

Bijeenkomst bij Digiti op 12 maart 2015

Op donderdag 12 maart 2015 is Fronteers te gast bij Digiti in Zoersel. Er worden twee presentaties voorzien.

Het programma is als volgt:

  • 18:00 ontvangst met een hapje en een drankje
  • 19:00 Saskia Videler - Dances with words
  • 20:00 Bert Timmermans - Your own Minecraft, thanks to three.js!
  • 21:00 naborrelen

Saskia Videler - Dances with words

De symbiose tussen de front-end en de content, de raakvlakken en tegenstellingen, de kansen en de valkuilen. En vooral: hoe kunnen we elkaar helpen onze projecten naar een hoger niveau te tillen?

Bert Timmermans - Your own Minecraft, thanks to three.js! (slides)

It took Bert from Digiti a while, but he succeeded in building his own 3D-world with the help of JavaScript and Three.js. It was a great challenge, but he wants to share it with you! During Bert’s presentation, you’ll notice how easy it is to build your own 3D-world, and discover the challenges he has dealt with while building his.

Long story short: Everything is possible thanks to JavaScript. The only limit is your imagination!

Waar?

Dit evenement vindt plaats bij Digiti te Zoersel.

Aan het kantoor zelf is er niet voldoende parking, maar er bevindt zich een Park & Ride-parking recht tegenover Digiti, op minder dan 50 meter van het kantoor.

Wie?

Iedereen is welkom. Er is echter beperkt plaats, voor circa 50 mannen en vrouwen. Geef je daarom op via onderstaand aanmeldformulier. Vol is vol!

Volg de discussie via Twitter op #fronteersbe.

Aanmeldingen

Naam Uit regio + vervoer Twitter
Alexander Maertens Gent, weet ik nog niet @AlexMaertens
Arne Sneyers Overpelt/Beringen, auto, meerijders welkom!
Benno Daenen Hasselt, auto @vassildador
Glenn Billiau Genk of Antwerpen, auto, meerijders welkom! @billiauglenn
Haïno Sens Mechelen, auto
Ibe Vanmeenen Leuven, auto @IbeVanmeenen
Indira Bijedic Antwerpen, auto
Jelle Desramaults Gent, auto, meerijders welkom! @jdesramaults
Jenthe Blockx Zoersel, anders @Jenthe_B
Jiri Crispeyn Genk/Antwerpen, auto, meerijders welkom! @jiricrispeyn
Joachim Verbeke Weet ik nog niet
Joeri Deplus Zoersel, anders @miniplus
Joeri Lommelen Antwerpen, openbaar vervoer @JoeriLommelen
Joeri Zoersel, anders @Wauters
Jonas Op de Beeck Mechelen, auto, meerijders welkom! @jonasopdebeeck
Kevin Dendievel Zoersel, anders @kevinDendievel
Kevin Hurts Antwerpen, auto @defoil
Koen Stevens Diest, auto, meerijders welkom! @E_KON
Kristof Bernaert Brussel, auto, meerijders welkom! @ssstofff
Laurens Claessen Antwerpen, auto @laurensclaessen
Mathias Bynens Dendermonde, auto @mathias
Mattias Berkmans Arendonk, weet ik nog niet
Pieter-Jan De Ridder Arendonk, weet ik nog niet
Robin Houdmeyers Zoersel, anders @hoetmaaiers
Roel Van Gils Gent, weet ik nog niet @roelvangils
Sam Bellen Hasselt, weet ik nog niet @sambego
Sead Memic Antwerpen, weet ik nog niet
Tim Van Dijck Westmalle, auto, meerijders welkom! @timvandijck
Tim Wuyts Bouwel, anders @timwuyts
Tom Van Goethem Leuven, auto, meerijders welkom! @tomvangoethem
Tycho Martins Anders @tychomartins
Wesley Lancel Limburg, auto @wesleylancel
Wim Mostmans Ham, auto, meerijders welkom! @Sitebase
Wouter Pirotte Hasselt, auto @RustiSub
Yannick Houbrix Lokeren, auto @Sh33dafi
Yannick Van der Jonckheyd Beerse, auto @YannickVDJ

Naast bovenstaande officiële lijst kunnen aangemelde deelnemers ook via Lanyrd aangeven dat ze aanwezig zullen zijn. Inschrijven via het onderstaande formulier is echter verplicht!