Fronteers — vakvereniging voor front-end developers

Bijeenkomst bij Kunstmaan op 19 november 2015

Op donderdag 19 november 2015 is Fronteers te gast bij Kunstmaan in Leuven. Er worden drie presentaties voorzien.

Het programma is als volgt:

  • 18:00 ontvangst met een hapje en een drankje
  • 19:00 @sambego - "Web-audio-api en de web-midi-api"
  • 19:30 @diskwriter - "Starten met es6"
  • 20:00 korte pauze
  • 20:15 @bramus - "Hybrid Apps met Ionic Framework"
  • 20:45 naborrelen

Web-audio-api en de web-midi-api - Sam Bellen (slides)

Starten met es6 - Jens Gyselinck (slides)

Hybrid Apps met Ionic Framework - Bram(us) van Damme (slides)

Waar?

Dit evenement vindt plaats bij Kunstmaan te Leuven.

Wie?

Iedereen is welkom. Er is echter beperkt plaats, voor circa 175 mannen en vrouwen. Geef je daarom op via onderstaand aanmeldformulier. Vol is vol!

Volg de discussie via Twitter op #fronteersbe.

Aanmeldingen

Naam Uit regio + vervoer Twitter
Alex Sarafian Mechelen, auto, meerijders welkom!
Andries Van Humbeeck Leuven, fiets
Anne Postma Eindhoven, auto @AnneCHPostma
Anthony Ringoet Sint-Niklaas, weet ik nog niet @anthonyringoet
Arne Sneyers Hasselt _ Limburg, auto, meerijders welkom! @ArneSneyers
Arnout Van hulle Gent of Leuven, weet ik nog niet @arnoutvanhulle
Bart Claessens Antwerpen, anders @polyclickio
Benno Daenen Hasselt, auto @vassildador
Bert De Swaef Gent, auto @burtds
Bert Ramakers Leuven, fiets @devotedcode
Bram Cordie Tienen (Kumtich), weet ik nog niet @bramcordie
Christophe Zoutleeuw, auto, meerijders welkom! @christophe_lcs
Claudia Reynders Leuven, auto @mangamaui
Clint Haerinck West-Vlaanderen, auto
Daan Poron Leuven, auto @daanporon
Dave Driesmans Leuven, weet ik nog niet @davedriesmans
Dieter Peirs Gent, auto @DieterPeirs
Dieter W Gent, auto, meerijders welkom! @diewy_be
Dries Beerten Tessenderlo, openbaar vervoer @dbeerten
Dries De Peuter Hasselt, auto @NoUseFreak
Frederick Vanbrabant Leuven, auto @TheEdonian
Glenn Billiau Genk, auto, meerijders welkom! @billiauglenn
Glenn Dejaeger Zoutleeuw, auto @glenndejaeger
Gregory Van Looy Asse, auto, meerijders welkom! @bengie
Hans Ott Gent/Stekene, auto, meerijders welkom! @OttHans
Helene Shaikh Tervuren, auto @HeleneShaikh
Ibe Vanmeenen Gent, auto @IbeVanmeenen
Indri Kenens Leuven, auto @_indri_
Jan Bevers Mechelen, auto, meerijders welkom!
Jan De Wilde De auto @Mr_Jean
Jan Moesen Gent, openbaar vervoer @janmoesen
Jannick Vandaele Gent, weet ik nog niet @jnnck
Jasper Poppe Gent, openbaar vervoer @jasperpoppe
Jelle De Loecker Gent, openbaar vervoer @skerit
Jens Leuven, anders @diskwriter
Jiri Crispeyn Scherpenheuvel, auto, meerijders welkom! @jiricrispeyn
Jonas Vanderhaegen Mechelen, anders @vdhjonas
Jonas Windmolders Hasselt, auto
Joris Compernol Alken, auto @comoris
Jos Deldime Limburg, auto @wizardofjoz
Kenny Vanelderen Herentals, auto, meerijders welkom! @vanelderenkenny
Kevin @_fvkvn
Kim Herman Mechelen, auto
Kris Pypen Leuven, anders @krispypen
Kristof Coomans Leuven, weet ik nog niet @KristofCoomans
Kristof Jochmans Anders
Lennart Schoors Gent, weet ik nog niet @lensco
Lien Van Den Steen Weet ik nog niet @lienvdsteen
Lorenz Geeroms Gent, weet ik nog niet
Mark Tempelaere Brussel, openbaar vervoer @pixatos
Mathijs Provoost Leuven, anders @mathijsprovoost
Matthias De Schoenmacker Gent, openbaar vervoer @Matken75
Moreno Naitana Weet ik nog niet @naitanamoreno
Nick Bollen Heverlee, fiets @kln3wrld
Niels Dupont Leuven, fiets @dupontniels
Pepijn Olivier Brugge, auto @olivierpepijn
Pieter Daveloose Brugge, auto, meerijders welkom! @Daveloose
Rias Van der Veken Mechelen, auto @riasvdv
Rob Azevedo Hasselt, auto, meerijders welkom! @robazvd
Roderik van der Veer Anders @r0derik
Roel Van Gils Gent, openbaar vervoer @roelvangils
Sam Bellen Openbaar vervoer @sambego
Sander Vleugels Leuven, fiets
Steven Verbiest Leuven, fiets
Stijn Coolen Leuven, fiets @stijnkool
Stijn Janssen Limburg, auto, meerijders welkom! @stijnj
Stijn Michiels Mechelen of Zaventem, auto, meerijders welkom! @STxN
Stéphane Bakelants Leuven, auto @mr_bakie
Sven Houtmeyers Leuven, fiets @svenhoutmeyers
Thomas Daem Brussel, weet ik nog niet @thomas_rz
Thomas Timmers Limburg of Antwerpen, auto @timmersthomas
Tom Schuermans Limburg, auto, meerijders welkom! @TSchuermans
Tom Van Goethem Leuven, fiets @tomvangoethem
Tommy Quissens De auto @TommyQuissens
Van den Brande Bart Leuven, anders @denbatte
Veerle Verbert Antwerpen, auto @veerleverbert
Vic Rau Brugge, auto, meerijders welkom! @vicrau
Vincent De Snerck Mechelen of Brussel, auto @spobo
Ward Brems Leuven, fiets
Werner Huysmans Antwerpen, auto
Wesley Lancel Alken, auto @wesleylancel
Wim Hendrikx Limburg, auto @hendrikxwim
Wim Vandersmissen De auto @wim_vds

Naast bovenstaande officiële lijst kunnen aangemelde deelnemers ook via Lanyrd aangeven dat ze aanwezig zullen zijn. Inschrijven via het onderstaande formulier is echter verplicht!