Fronteers — vakvereniging voor front-end developers

Bijeenkomst bij iDA Mediafoundry op 24 maart 2016

Op donderdag 24 maart is Fronteers te gast bij iDA Mediafoundry in Mechelen. Er worden twee presentaties voorzien.

Het programma is als volgt:

  • 18:00 Ontvangst met een hapje en een drankje
  • 19:00 Mario Van den Eynde (@mariovde) - "From null to full in under 30 minutes", building a React app.
  • 19:45 Korte pauze
  • 20:00 Johan Ronsse (@wolfr) - "Welcome to Bedrock"
  • 20:45 Naborrelen

Mario Van den Eynde | From null to full in under 30 minutes, building a React app

Johan Ronsse | Welcome to Bedrock

Waar?

Dit evenement vindt plaats in Moonbeat, Mechelen. Moonbeat is gelegen op wandelafstand van het Mechelse Centraal station.

Wie?

Iedereen is welkom. Er is echter beperkt plaats, voor circa 80 vrouwen en mannen. Geef je daarom op via onderstaand aanmeldformulier. Vol is vol!

Volg de discussie via Twitter op #fronteersbe.

Meld je aan voor de bijeenkomst op donderdag 24 maart

Ik kom met

Aanmeldingen (51 van de 80)

Naam Uit regio + vervoer Twitter
An Van den Bosch Oostende, auto, meerijders welkom! @an_vdb
bavo daniels Antwerpen, auto
Ben Oeyen Hoboken, auto
Bert De Swaef Groot-Bijgaarden, auto @BurtDS
Bert Swinnen Brussel, auto, meerijders welkom! @BertSwin
Brett Verhestraeten Kontich, weet ik nog niet @brett_verhes
Bruno Mechelen, auto @Bursquare
Christofhe De Bock Antwerpen, auto
Dries Marien Mechelen, anders @driesmarien
Femke Reunes Borsbeek, auto
Heymans Mike Antwerpen, weet ik nog niet
Ibe Vanmeenen Gent, auto, meerijders welkom! @IbeVanmeenen
Isabelle Flement Vilvoorde, auto
Jef Wachters Vilvoorde, auto, meerijders welkom! @jwachters
Johan Ronsse Antwerpen, openbaar vervoer @Johan_ronsse
Johan Vandeplas Gent, auto @JohanVandeplas
kevin de wilde Gent, auto @dewil_de
Kevin Hurts Antwerpen, auto, meerijders welkom! @defoil
Laurens Claessen Antwerpen, auto @laurensclaessen
Laurens Marcelis Mechelen, anders @Pixelated_Fun
Lien Gent of Leuven, auto, meerijders welkom! @lienvdsteen
Lorenz Gillisjans Kontich, auto @Low_res
Lorin Renodeyn Kontich, auto @LRNphoto
Luc Bomans Antwerpen, auto @piposys
Maaike Ongena Weet ik nog niet
Mante Bridts Antwerpen, auto, meerijders welkom! @mantebridts
Marijn Rutten Putte, openbaar vervoer @RuttenMarijn
Mathieu De Haeck Antwerpen, auto @MathieuDeHaeck
Nathalie Destrooper Antwerpen, weet ik nog niet
Niels Verhesen Geel, auto, meerijders welkom!
Pelle Verhestraeten Herentals, weet ik nog niet
Philip Denys Edegem, auto @philipdenys
Pieter De Wachter Hoboken, auto
Pieter-Jan Pauwels Antwerpen, auto @pauwelspj
Quinten Marcelis Perk, auto
Robbert Braeken Limburg, Hasselt, Elision, auto, meerijders welkom! @Rebsiont
Ronny Ruyters Oostende, auto @ruytero
Sam Bellen Hasselt, auto @sambego
Sander Houttekier Antwerpen, auto, meerijders welkom! @sanderh
Sara Barrera riano Mechelen, auto @S_BarreraRiano
Simon Masschelein Hoboken, auto
Stijn Janssen Limburg, auto, meerijders welkom! @stijnj
Thomas Timmers Antwerpen, auto @timmersthomas
Thomas Verleye Antwerpen, auto @thomasverleye
Tom Hermans Mechelen - rijd terug naar Noord-Limburg via Kempen, auto @tomhermans
Tom Lauwyck Mechelen, auto
Veerle Verbert Antwerpen, auto @veerleverbert
Werner Huysmans Antwerpen, auto
William Blommaert Antwerpen, auto
Wouter Cleymans Antwerpen, weet ik nog niet @cwouter
Yentl Wils Antwerpen, auto