Fronteers — vakvereniging voor front-end developers

Bijeenkomst bij Mirabeau op 18 augustus 2016

Please note: this meetup will be held in English. / Let op: de voertaal van deze bijeenkomst zal Engels zijn.

Op 18 augustus is Fronteers te gast bij Mirabeau in Rotterdam. De bijeenkomst staat in het thema van Progressive Web Apps, en je kunt luisteren naar talks van Dan Appelquist (Samsung/W3C) en Niels Leenheer (HTML5test.com).

Progressive Web Apps is een verzameling standaarden en best practices om te zorgen dat web apps minstens zo goed worden als native apps. Als web apps offline werken, push notifications kunnen sturen en op je homescreen kunnen staan, zijn ze steeds meer een serieus alternatief voor apps uit de app store. Dat is in elk geval het idee. Dan en Niels vertellen er op de 18e meer over!

Video - The progression of Web Apps | Niels Leenheer

Video - Progressive Web Apps (and where to find them) | Dan Applequist

Programma

18:00 Ontvangst met drankjes en pizza (!)
18:30 Niels Leenheer: The progression of Web Apps
19:15 Pauze
19:30 Daniel Appelquist
20:15 borrel

Waar?

Deze bijeenkomst zal plaatsvinden bij Mirabeau in Rotterdam. Zij zijn gevestigd in het Groothandelsgebouw, pal naast het Centraal Station in Rotterdam. Ga naar hoofdingang (A), met de lift naar 7e etage. Volg je linkerhand, ga door de klapdeuren. De tweede trappengang aan je rechterhand (gebouwdeel D) ga je in en zo loop je naar de 8e etage waar Mirabeau zit.
Het adres is: Conradstraat 38, kamer: D8.131, Rotterdam.

Voor wie?

Er is ruimte voor 60 mensen, en zowel leden als niet-leden zijn van harte welkom!

Aanmelden

Deze bijeenkomst zit nu vol, maar we hebben een wachtlijst! Stuur een mailtje naar hidde@fronteers.nl als je daar op wilt.

Wie komen er nog meer? (60/60)

Naam Uit regio + vervoer Twitter
Alexandre Eher Haarlem, openbaar vervoer @eher
Amros Karbor Utrecht, auto
Ap Reinders
Arjan Eising Schiphol, Airbus A380 @eising
Armand Lacle Rotterdam, anders @armandlacle
Ben Besuijen Openbaar vervoer @benbesuijen
Bob Amsterdam, openbaar vervoer
Bobby Bol Openbaar vervoer
Bram Tilburg, openbaar vervoer @bramsmulders
Chris Laarman Rotterdam, anders @Chrislaarman
Cornee van der Panne Mijdrecht, auto
Daan Tilburg, weet ik nog niet @daanvanham
Elwin Schmitz Rotterdam, openbaar vervoer @ikElwin
George Sait Anders @georgesait
Glenn Vlekke
Hidde de Vries Rotterdam, lopend @hdv
Iain van der Wiel Breda, auto, meerijders welkom! @iain_vdw
Jaime Martínez Rotterdam, fiets @jmslbam
Jeroen Heijmans Utrecht, weet ik nog niet @jeroenheijmans
Job van Achterberg Drechtsteden, openbaar vervoer @detonite
Johan Sterenberg Utrecht, openbaar vervoer @strnbrg
Joost Kneepkens Tilburg, openbaar vervoer
João Carmona Rotterdam, fiets @joaocarmona
Jules Ernst Rotterdam, openbaar vervoer @JulezRulez
Krijn Hoetmer Haarlem, openbaar vervoer @krijnhoetmer
Lesley Merks Rotterdam, openbaar vervoer @lesleymerks
lucia Rotterdam, openbaar vervoer
Mallory Sliedrecht, openbaar vervoer @stommepoes
Marcel van Beek
Marco Hordijk Rotterdam, openbaar vervoer @marcohordijk
Marcus Klaas Amsterdam, openbaar vervoer @marcusklaas
Matijs Brinkhuis Utrecht, openbaar vervoer @matijs
Max Rotterdam / Utrecht, openbaar vervoer @havelaer
Michael Hastrich Utrecht, openbaar vervoer @mchaste
Patrick Noordermeer Hilversum, trein, anders
Paul den Otter Tilburg, openbaar vervoer
Paul Mcilwaine Rotterdam, anders
Paul van Buuren Rotterdam @paulvanbuuren
Paul van Dam Rotterdam, openbaar vervoer @paulvdam
Paul Verbeek Amsterdam, openbaar vervoer @_paulverbeek
Peter-Paul Koch Openbaar vervoer @ppk
Rafael Lyra Machado Amsterdam, openbaar vervoer @rafaellyra
Raoul de Vries Den Haag, openbaar vervoer @2eetie
Remco Haye Amsterdam
Rick van den Bergh Mijdrecht, auto
Robbert Vroegindeweij Delft, openbaar vervoer @vroegindeweij
Robbin Zoomers Westland, auto
Rogier Spieker Arnhem, openbaar vervoer @foozle
Ronald Lokers Rotterdam, met de lift (hallo buren!), anders @ronaldlokers
Rowdy Rabouw Rotterdam, openbaar vervoer @rowdyrabouw
Sander Aarts Tilburg, openbaar vervoer @jLix
Sander van Lambalgen Den Haag, openbaar vervoer
Sander Vink Utrecht, auto, meerijders welkom! @sandervink
Syb Wartna Rotterdam, anders @NLife
Taeke Reijenga Rotterdam, fiets @levellevel
teoman kirac De fiets
Thomas van Zuijlen @thomatronic
Tom Klaver Haarlem, openbaar vervoer @klavr
Vincent Smedinga Baarn, auto, meerijders welkom! @VincentSmedinga