Fronteers — vakvereniging voor front-end developers

Bijeenkomst bij TamTam op 24 februari 2016

Op woensdag 24 februari 2016 is Fronteers te gast bij TamTam in Amsterdam. Er staan twee sprekers op het programma.

Sprekers

Simon Colijn, Senior Front-end Developer - Designing a System of Components (sildes)

Simon vertelt over de mogelijkheden van Modular Design voor developers binnen zowel kleine als grote projecten. Het is een manier van denken en samenwerken tussen meerdere disciplines, inclusief het goed betrekken van de klant. Maar waarom werkt deze aanpak zo goed? En hoe zorg je dat het de basis wordt van nieuwe projecten? Leer in deze presentatie alle tips & tricks voor het succesvol toepassen van Modular Design.

Nick Groenewegen, Competence Lead Front-end, TamTam - Optimizing your Application Workflow using Backendless Development

Nick deelt in zijn presentatie alles over het integreren van backend-less development in de workflow van webapplicaties. Hoe kun je een webapp ontwikkelen zonder bestaande backend, om deze in een later stadium gemakkelijk toe te kunnen voegen?

Het programma

  • 18:00 - inloop met pizza
  • 19:00 - Simon Colijn - Designing a System of Components
  • 19:45 - korte pauze
  • 20:00 - Nick Groenewegen - Optimizing your Application Workflow using Backendless Development
  • We sluiten af met een borrel.

Waar?

Tam Tam, Helicopterstraat 25, Amsterdam

Afslag S107 vanaf de A4
Bus en metro zijn op 10 minuten loopafstand

  • Parkeren kan voor de deur, er is voldoende ruimte, €0,10 voor de eerste 3 uur.
  • Betalingsmethoden: pin, mobiel parkeren

Zie ook https://www.tamtam.nl/contact/

Vragen?

Neem contact op met de Activiteitencommissie.

Aanmeldingen

Naam Uit regio + vervoer Twitter
Aalt Westhuis Zwolle, auto
adrian klingen Rotterdam, openbaar vervoer @1337lutz
Anne Postma Noord-Brabant, auto @annechpostma
anne van den hoogen Amsterdam, weet ik nog niet @anne_vdhoogen
Anton Kouliavtsev De fiets @kouliavtsev
Armand Lacle Den Haag, openbaar vervoer @armandlacle
Arthur Stobbelaar Amsterdam, auto @artjulian
Bas Hintemann Tilburg, openbaar vervoer @lhobas
Bas Wildeboer Zwolle, auto @baswildeboer
Beau van Essen Amsterdam, openbaar vervoer
Ben Besuijen Weet ik nog niet @BenBesuijen
Bram van Mensvoort Tilburg, openbaar vervoer @bvmensvoort
Bram De auto
Bram Amsterdam, openbaar vervoer
Celine Kurpershoek Amsterdam, weet ik nog niet @Celine2810
Chiel Kunkels Amsterdam, fiets @chielkunkels
Christiaan Mutschelknauss Amsterdam, openbaar vervoer @ChrisKnauss
Cornee van der Panne Mijdrecht, auto
daphne smit Amsterdam, weet ik nog niet @daphnesmit
David Knowles Sloterdijk, openbaar vervoer @Timidfriendly
Declan Rek Amsterdam, fiets @declanrek
Derk Crezee Amsterdam, fiets @derkcrezee
Diederik Eenschooten Utrecht, openbaar vervoer @diederikeen
Dylan Amsterdam, fiets @Dylan_vens
Edwin Dekker Den Haag, openbaar vervoer
Edwin Martin Amsterdam, openbaar vervoer @edwinm
Elmar Kouwenhoven Den Haag, auto @elmarkou
Elwin van den Hazel Utrecht, openbaar vervoer
Evert Albers Amersfoort óf Amsterdam Centrum, openbaar vervoer @evert_
Folkert Brokking Amsterdam, fiets @FCWBR
Frans Oudelaar Noord - Holland / Alkmaar, openbaar vervoer
Gregory Bolkenstijn Amsterdam, anders @gbolkenstijn
Henriët Huisman Amsterdam, fiets
Ivo Moor Den Haag, auto
Jan-Paul Kleemans Zwolle, auto
Jasper Moelker Weet ik nog niet @jbmoelker
Jelle Witteveen Zwolle, anders @Wittev1
Jermaine Amsterdam, auto @dviate
Jeroen Reumkens Maastricht, weet ik nog niet @JeroenReumkens
Jordy van den Aardweg Amsterdam, fiets @jor_d
Jorg van Rossem Den haag, weet ik nog niet @jvr84
Jorn Bostelaar Amsterdam, anders
Jurian Amsterdam, openbaar vervoer @Djurdjen
Kees van Lierop Heemstede, openbaar vervoer @keesvanlierop
Klara Ahlin Openbaar vervoer @klaraahlin
Levi Zimmerman Alkmaar, openbaar vervoer
Lucas Rozenboom Delft, openbaar vervoer @Lucas Rozenboom
Maarten van Gelder Amsterdam, fiets @maartenvg
Maarten van Schelven Amsterdam, auto
Maarten Werner Openbaar vervoer
Maartje Kraaijenhagen Den Haag, auto
Mallory Utrecht, openbaar vervoer @stommepoes
Marc Bakker Amsterdam, fiets
Mariken Amsterdam, weet ik nog niet @wpmariken
Martijn Nieuwenhuizen Amsterdam, fiets @Nieuwem007
Michael Ramlal Den Haag, openbaar vervoer @exspace
Michel Mota da Cruz Amsterdam, fiets
Michèle van den Aardweg Openbaar vervoer @MicheleNL
Pascal Strijbos Amsterdam, fiets @PascalStrijbos
Paul Verbeek Amsterdam, openbaar vervoer @_paulverbeek
Peter Goes Amsterdam, openbaar vervoer @petergoes
Pieter van Mill Utrecht, openbaar vervoer @pietervanmill
Remco Cossee Zoetermeer, auto
Rick van den Bergh Mijdrecht, weet ik nog niet
Robert Joosen Amsterdam, fiets
Robin van Diesen Amsterdam, auto
Roy Amsterdam, fiets @donroyco
Ruben Janssen Arnhem, auto, meerijders welkom! @RubenJ
Rusmir Sehomerovic Den Bosch of Leiderdorp (nog niet zeker), auto @sehomerovic
Sander Jansma Amsterdam, weet ik nog niet @sanderjansma
Santi Amsterdam, fiets
Thom Hos Amsterdam, fiets
Thomas van Zuijlen
Tjerk De fiets
Vishaal TTD (Rijd al mee met iemand), auto