Fronteers — vakvereniging voor front-end developers

Fronteers Nieuwjaarsborrel 2015

Een nieuw jaar, tijd voor de Fronteers nieuwjaarsborrel, speciaal voor leden!

Op vrijdag 16 januari 2015 organiseert Fronteers een Nieuwjaarsborrel voor leden. Deze zal plaatsvinden in Grand Cafe Lebowski, in Utrecht, maar dan wel in de grote zaal boven. Vorig jaar bleek het enthousiasme om te borrelen enorm en daardoor de ruimte bij Lebowski wat krap. Dit jaar is er ruimte voor 80 personen. Rond 17:30 uur zullen de eerste leden aanwezig zijn en de eerste drankjes worden betaald door de vereniging.

Grand Café Lebowski in Utrecht heeft veel lekkere bieren, ook van de tap. En bij een borrel horen (lekker veel en lekker vette) hapjes.

Locatie

Domplein 17, naast de Dom in Utrecht, ongeveer 10 minuten lopen van Utrecht Centraal Station. Op de website van Grand Café Lebowski vind je de routebeschrijving.
Parkeren in Utrecht is geen probleem, maar bekijk wel even de tarieven. Kies voor garage Springweg of één van de andere parkeergarages rond Hoog Catharijne.

Nog meer borrelen?

Op donderdag 8 januari is er een nieuwjaarsreceptie van ISOC, ook daar kun je leden van Fronteers tegenkomen. Lees hier verder.

Aanmelden

Ben je lid van Fronteers en doe je mee? Meld je dan aan.

Meld je aan voor de bijeenkomst op vrijdag 16 januari

Ik kom met

Aanmeldingen (39 van de 80)

Naam Uit regio + vervoer Twitter
0622458687 524109999, weet ik nog niet @شتوك.أيت.به
Anneke Sinnema Enschede, openbaar vervoer @asinnema
Arjan Eising Hilversum, Golfcar @eising
Art Stevens Amsterdam, openbaar vervoer
Baris Wanschers Utrecht, fiets @BarisW
Bart Heesink Utrecht, Joint Strike Fighter @bheesink
Bart Jansen Amsterdam, openbaar vervoer
Bram Joosten Utrecht, fiets @bramjoosten
Chi Shang Cheng Utrecht, fiets
Chris Koster Weet ik nog niet @bechrissed
Darice de Cuba Den Haag, openbaar vervoer @darice
Dennis Bunskoek Utrecht, Snowboard @dbunskoek
Edwin Martin Schiphol-Rijk of Hilversum, weet ik nog niet @edwinm
Hidde de Vries Schiphol, openbaar vervoer @hdv
Jan Hoogeveen Utrecht, anders @janhoogeveen
Jan van Hellemond Damsko, openbaar vervoer @jvhellemond
Jan Zoutendijk Utrecht, fiets
Jeroen Heijmans Utrecht, fiets @jeroenheijmans
Jesper van den Bogaard Nijmegen, auto @jesperbogaard
Joris von Loghausen Openbaar vervoer @vonloghausen
Jules Ernst Rotterdam, weet ik nog niet @JulezRulez
Kaj Rietberg Oost, openbaar vervoer @Kajrietberg
Krijn Almere, openbaar vervoer @krijnhoetmer
Kris Vleuten, openbaar vervoer @kjvdven
Meta Kruijs Openbaar vervoer @webmaakster
Michael Hastrich Utrecht, fiets @mchaste
Mihalcea Ioan Serban De fiets
Nathan de Vries Utrecht Stad, fiets @nvreez
Paul van Buuren RTM, openbaar vervoer @paulvanbuuren
Peter van Grieken Den Haag, openbaar vervoer @petervangrieken
Philip Bijker Utrecht, fiets @philipbijker
Ramon de Jezus Utrecht, Driewieler @ramonakira
Rogier Barendregt Amsterdam Zuid, auto (meerijders welkom) @usethetics
Sander Frans Amsterdam, openbaar vervoer @sander_frans
Sander van Lambalgen Leiden, openbaar vervoer
Stef Vossen Openbaar vervoer
Thijs Amsterdam, openbaar vervoer @ysbreker
Thomas van Zuijlen AMS, openbaar vervoer @thomatronic
Yolijn Openbaar vervoer @yolijn

Reacties

1 Baris Wanschers op 07-01-2015 om 17:02 uur:
Hoe laat begint de borrel?
2 Meta Kruijs op 12-01-2015 om 22:39 uur:
Rond 17:30 uur begint de borrel.
Plaats een reactie