Fronteers — vakvereniging voor front-end developers

Vacature Frontend Programmeur bij ForecastXL (Groningen)

 • Geplaatst op: 04-09-2014

ForecastXL

Google van het Noorden? Misschien, de ambitie hebben we in ieder geval.

Voor ons zusterbedrijf, ForecastXL, zijn wij op zoek naar een getalenteerde, gemotiveerde en ja ook humoristische collega. We streven naar een zeer hoge kwaliteit gecombineerd met een hands-on mentaliteit. Je pro-actieve houding draagt direct bij aan de groei, verbetering en professionalisering van onze organisatie.

WAT & WIE IS FORECASTXL?

Wij brengen de toekomst van een organisatie tot leven. Onze mooie Cloud software wordt gecombineerd met briljante eenvoud. We zijn niet tevreden als de gebruiker de applicatie snel snapt.. hij moet ervan gaan houden. Onze merkwaarden zeggen wie we zijn:

 • Revolutionair – andere & frisse kijk op de wereld
 • Gebruiksvriendelijkheid – onze medewerkers zijn servicegericht en het product is verslavend.
 • Transparant – what you see is what you get!

Wij zijn een dynamisch en ambitieus bedrijf uit/in Groningen, daar is ook je standplaats. We hebben ook vestigingen in Bunnik (Utrecht) en Penang (Maleisië).

Met ons team hebben we de volgende kernwaarden opgesteld. Als je je hierin herkent, zit je goed:

 • Transparant - vraag me alles!
 • Pioniers – we zijn de eersten…
 • Passie! – verliefd zijn op wat je doet
 • Bijzonder – in denken en doen
 • Niet bang – gaan met die banaan!
 • Familie – samen werkt het beter… en we zijn er voor elkaar.

JE ROL

Er zijn veel talen en methodieken. Als jij binnen ons team past zorgen wij ervoor dat je uitgedaagd wordt. Samen met onze designer en DTP-er ga je de mooiste zaken maken die over de hele wereld gebruikt gaan worden. Via de Issue-Tracker weet iedereen wat hij moet doen maar omdat wij de dingen vaak ook op een andere manier willen aanpakken, is een flinke discussie over een onderwerp ook regelmatig aan de orde. Je Engels dient goed te zijn want met je collega’s in Penang moet je natuurlijk ook zaken bespreken, zeker als je aan een groter project werkt. Je collega’s van support, marketing en sales komen actief met feedback uit de markt. Het is belangrijk dat jij dit goed vertaalt maar ook aangeeft wat haalbaar is.

KWALIFICATIES

 • Basic front-end: HTML, CSS, Javascript (JS)
 • Framework: 1 of these (Angular, Durandal, Knockout, Ember, React, Backbone, Knockback)
 • Programming styles: OOP, MVC, Closures. GIT
 • Optimization: SASS, AJAX, LESS, HAML, Coffeescript
 • Styling: Bootstrap

CONTACT

Geïnteresseerd? Dan ontvangen wij graag jouw sollicitatie met uitgebreid CV! Deze kan je sturen naar fcleverens@quoratio.nl. Quoratio is een zusterorganisatie van ForecastXL, zij verzorgen de sollicitatieprocedure. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Florijn Cleverens; 030-6047699 of fcleverens@quoratio.nl.