Fronteers — vakvereniging voor front-end developers

Vacature Senior front-end developer / SCRUM master bij Digitpaint (Nijmegen)

 • Geplaatst op: 24-11-2014

Digitpaint

Kom jij ons team versterken? Je gaat je bezig houden met 3 zaken. Ten eerste willen we dat jij moeilijke klussen met JavaScript, HTML en CSS gaat doen. Meestal bij ons kantoor, en soms op locatie bij de klant. Ten tweede willen we dat jij je als SCRUM master van ons team gaat richten op het well-being van het gehele team, zodat we met z'n allen lekker ons werk kunnen doen. En tot slot willen we dat jij als senior front-end developer helpt bij het doorontwikkelen van onze visie op wat front-end development nou eigenlijk is.

Jij hebt...

 • een universitaire studie gedaan (maar niet per se afgemaakt)
 • verstand van HTML, CSS en JavaScript
 • al in meerdere SCRUM trajecten meegedraaid (bij voorkeur ook als SCRUM master)
 • dromen over JSON, Git, je favoriete texteditor...
 • vaker gewerkt met Backbone, Ember, Node.js en Grunt
 • liefde voor de command-line
 • visie over wat het vak front-end development inhoudt
 • 36 tot 40 uur per week de tijd om bij ons te werken

Wij hebben...

 • een gezellig team met humor
 • een mooi kantoor in Nijmegen
 • een prima salaris voor je
 • lekkere koffie (maar ook fris en soms een biertje)
 • voor iedereen een spiksplinternieuwe MacBook Pro (je mag er ook Windows op draaien)
 • een mooi cursus- en congresbudget

Over Digitpaint

Digitpaint is een team van jonge internetprofessionals die bedreven zijn in het bouwen van HTML, CSS en JavaScript. Wij zetten onze kennis graag in om met de nieuwste technieken werkbare oplossingen te maken die responsive, toegankelijk, snel en goed onderhoudbaar zijn.

Wij werken voor een aantal gerenomeerde middelgrote tot grote partijen in Nederland.

Reageren

Heb je interesse? Mail dan je cv naar jobs@digitpaint.nl en vergeet daarbij niet om links naar eerder werk, experimenten, je github-account of je blog te noemen. Wil je liever eerst gewoon vrijblijvend een babbeltje maken? Dan kun je ons ook bellen: 088 400 77 00.