Fronteers — vakvereniging voor front-end developers

Vacature Senior Front-end React Developer bij WizeNoze (Amsterdam)

 • Geplaatst op: 20-10-2015

WizeNoze

Omschrijving

Ben jij op zoek naar een uitdagende baan met een fantastisch developers team waarbij je technologie ontwikkelt om het internet geschikter te maken voor kinderen?

Bij WizeNoze ontwikkel je gave web applicaties in React die de online wereld voor kinderen enorm verrijken. We zijn bij voorkeur op zoek naar iemand die in Nederland woont en ons team in Amsterdam komt versterken.

WizeNoze ontwikkelt technologie die kinderen in staat stelt informatie online te vinden op hun eigen leesniveau en interessegebied. We passen natural language processing en machine learning technologie toe om digitale tekst te classificeren, automatisch samen te vatten en moeilijke issues te highlighten, zodat content aangepast kan worden aan het specifieke niveau van kinderen in onze zoekmachine en door middel van content creatie tools.

Let op: Je moet in staat zijn React apps te ontwikkelen die in de back-end ‘praten met’ complexe data modellen, terwijl je deze complexiteit aan de front-end verbergt door gebruiksvriendelijke designs. Kennis van back-end development is hierbij geen vereiste, omdat alle front-end services via een JSON API worden aangeboden.

Laat jouw vaardigheden op het gebied van React apps zien door een portfolio van door jou gemaakte web apps en code samen te stellen. We zijn hierbij niet geïnteresseerd in web design van veelal statische websites en kennis van CMS systemen.

Ons team

We zijn een internationaal team van mensen uit het onderwijs, wetenschappers en developers op het gebied van kind-computer interactie en machine learning.

We zijn gek op proactieve mensen, het tonen van verantwoordelijkheid en flexibliteit. Ons kantoor is in Amsterdam, maar het dev team is zeer internationaal met mensen uit: Zuid-Afrika, Hongarije, Griekenland, Frankrijk en Nederland. Het team werkt zeer efficiënt en het op afstand werken wordt ondersteund door middel van tools als Asana, Google Hangout, Basecamp, Slack, etc.

Onze developers

We hebben een klein en hecht developers team waardoor gemakkelijk gecommuniceerd kan worden, zonder overspoeld te worden door proces- en management activiteiten. Samen hebben we veel ervaring en we nemen dan ook geen genoegen met matige code. We focussen op agile development, geautomatiseerde testing en continue deployment om de code zo snel mogelijk bij de klant te krijgen met behoud van de hoogste kwaliteit.

Jij bent verantwoordelijk voor:

 • Ontwikkelen van responsive, gebruiksvriendelijke, single-page web applicaties
 • Een klein beetje back-end work in NodeJS
 • Stroomlijnen en automatiseren van de ontwikkeling en implementatie van de apps naar S3, waarbij je gebruik maakt van gulp, webpack, babel, npm, etc.
 • Monitoren van performance en errors van de applicaties via NewRelic, etc.

Jouw eigenschappen:

 • Je voelt je persoonlijk verantwoordelijk voor jouw specifieke taken.
 • Je bent nieuwsgierig en snel in staat nieuwe concepten en tools eigen te maken.
 • Je werkt consistent en geordend.
 • Je kunt op tijd en goed communiceren met de rest van het team.
 • Winst voor het team gaat boven winst voor jezelf.

Vaardigheden & vereisten

Niet te onderhandelen vereisten:

 • 3+ jaar ervaring met het schrijven van productie code
 • Vloeiend Engels sprekend
 • Woonachtig in Nederland
 • Je beschikt over een solide internet verbinding en development workstation als je niet full-time aanwezig kunt zijn in het kantoor in Amsterdam.

Basis vereisten:

 • Je bent goed in het bouwen van responsive, gebruiksvriendelijke, single-page web applicaties in React, Flux, ES7, Redux, Webpack, HTML5, CSS, SCSS, LESS, etc. Ervaring met andere frameworks en javascript om tot 3+ jaar ervaring is komen is prima.
 • Ervaring met tools zoals Gulp, Webpack, Babel, NPM, etc.
 • Ervaring met testing tools zoals Mocha, Sinon, Chai
 • Excellente kennis van bootstrap en CSS.
 • Kennis om problemen in HTTP, XHR, JSON, CORS, SSL, S3, etc. te ‘debuggen’
 • Bereid om betrokken te raken bij back-end ontwikkeling met NodeJS, Koa, Heroku, SQL, etc.

Extra vaardigheden :

 • Photoshop en/of Illustrator pixel fu.
 • Gepassioneerd over UX design. Bekijk zaken vanuit het perspectief van de gebruiker en bedenk de beste UI voor de gebruiker.
 • In staat om complexe user interactie te reduceren tot heldere, gebruiksvriendelijke user interfaces.
 • Kennis van veel voorkomende patronen en valkuilen van user interfaces.
 • Kennis van andere talen is een grote plus: Java, python, ruby, etc.
 • Kennis van Back-end development is ook een plus. Het is handig om de code te begrijpen om de API te helpen verbeteren voor developers van derde partijen.
 • In staat om Chrome plugins, wordpress extensions, etc. te ontwikkelen om het bereik van onze tools te kunnen vergroten.

Over WizeNoze

WizeNoze BV is een nieuwe, innovatieve, ambitieuze startup dat technologie voor kinderen ontwikkelt. Kinderen (6-17 jaar) brengen steeds meer tijd online doel. Het is onze missie om goede, leeftijdsspecifieke content toegankelijk te maken voor kinderen om hen in staat te stellen nieuwe en geschikte informatie online te kunnen vinden.
Wat bieden wij?

 • Toegang tot de nieuwste technologie en algoritmes (o.a. uit de wetenschap);
 • Werken aan innovatieve producten voor de internationale markt;
 • Werken met ervaren, innovatieve ingenieurs en een professioneel team;
 • Perspectief om te groeien binnen de organisatie;
 • Een technisch, innovatief bedrijf met veel mogelijkheden;
 • Een flexibele werkomgeving;
 • Een kantoor in hartje Amsterdam aan het Rokin;
 • Werken op afstand goed ondersteund met tools zoals Slack, Github, Asana, Hangouts, Jenkins CI, AWS, Heroku, NewRelic, etc.

Wil je meer weten? Neem dan contact met ons op. Om te solliciteren op deze functie stuur je een solliciatiebrief met CV naar jobs@wizenoze.com.