Fronteers — vakvereniging voor front-end developers

Vacature front end developer bij Talmark (Nieuwegein)

 • Geplaatst op: 23-01-2017

Talmark

Met oog voor design, communicatief en een echte doorzetter

Als front end developer ben je eigenlijk een alleskunner. Jouw werk is de schakel tussen het beeldscherm en de eindgebruiker. Je zet interaction designs om in slimme responsive webpagina’s. Animaties en effecten transformeer jij in CSS en script. Je beweegt je moeiteloos tussen diverse CMS’en, API’s en je vindt jouw weg in diverse programmeertalen. En je weet het ook nog allemaal SEO-vriendelijk te houden. Als dit jouw wereld is dan zijn wij op zoek naar jou.

Wat zijn jouw skills?

In ons team tref je veel ervaren mensen. We zoeken versterking in de vorm van jong talent. Je brengt natuurlijk ook kennis en ervaring mee en hebt passie voor je vak. Maar je wilt zeker ook leren binnen een dynamisch team en met heel diverse opdrachten.

 • Je bent supergoed in HTML, LESS/CSS
 • Je bent een topper in Javascript
 • Je hebt ervaring met Git en/of Visual Studio
 • Je hebt goede kennis van Adobe Photoshop
 • Je hebt ervaring met WordPress, PHP en MySQL
 • Als je kennis hebt van Angular of Knockout is dat een pluspunt.

Bij dit alles heb je enkele jaren ervaring als front end developer bij professionele projecten/teams.

Wat zijn je taken?

Concepts2Go/Talmark is een digital marketing partner voor bedrijven die professioneel willen communiceren met hun doelgroepen. Veel van onze opdrachtgevers zijn actief in de arbeidsmarkt. We maken websites, campagnes, e-mailmarketing (Mailplus) en marketing automation. Hierbinnen is front end development een key player met het:

 • Omzetten van UX design in HTML, CSS
 • Ontwikkelen van toepassingen met Javascript
 • Ondersteunen en inrichten van sites op ons multisite WordPress-platform
 • Ondersteunen en inrichten van sites op ons .NET platform
 • Ontwikkelen van e-mailmarketing templates en campagnes

Bij dit alles is gestructureerd werken aan modulaire en herbruikbare oplossingen een speerpunt.

Wie zijn wij?

Bij ons tref je een compact team dat hecht samenwerkt. Onze mentaliteit is er een van ‘aanpakken’ en gaan voor resultaat. Snel als het moet, innovatief als het kan. Maar altijd met kwaliteit en oog voor de eindgebruiker. In ons team werken marketeers, creatives en developers nauw samen. We hebben een fijne werklocatie, een gezellig team, prima koffie en een spannende tafelvoetbalcompetitie.

Ook belangrijk, we bieden:

 • Een goed salaris afgestemd op jouw kennis en ervaring
 • Een notebook (naar keuze Windows of Mac) en smartphone van de zaak
 • Een aantrekkelijke pensioenregeling
 • Woon-werkreiskostenvergoeding
 • Mogelijkheden voor opleiding en coaching door een senior
 • Volop ruimte voor eigen intitiatief

Dus…

Waar wacht je op? Neem contact op met Elles via 06 - 3473 6109 of verstuur je sollicitatie direct.