Fronteers — vakvereniging voor front-end developers

Vacature Lead Engineer Frontend bij Jobsrepublic (Amsterdam-West)

 • Geplaatst op: 11-06-2017

Let op: deze vacature is al gevuld. Onze huidige vacatures zijn meer up-to-date.

Jobsrepublic

Help jij anderen graag? Ben jij op zoek naar een plek waar je met next-level webtechnologie kunt werken? Ben jij er klaar voor om in jouw segment in de lead te zijn? Jobsrepublic's visie is om mensen te helpen hun droombaan te vinden. Help ons dit te verwezenlijken en sluit je aan bij ons team in Amsterdam-West! Wij zoeken een energieke, gepassioneerde Frontend Developer die onze users' digital experience gaat verbeteren. In korte sprints van twee weken werk je samen met designers, backend developers en de product owner om nieuwe features te maken die de banenzoeker bij de juiste organisaties brengt.

Wij bieden jou...

 • Grote verantwoordelijkheid en zichtbare toegevoegde waarde in een klein team.
 • Snel veranderende omgeving, waarin je continu wordt uitgedaagd en direct impact hebt.
 • Professionele SCRUM-aanpak, met een ervaren multidisciplinair team.
 • Breed productportfolio met verschillende technologieën waarin je kunt door ontwikkelen.
 • Jaarlijkse training en opleidingsmogelijkheden.
 • Flexibele werkuren en de mogelijkheid om parttime te werken.
 • Geen hiërarchie, bureaucratie of trage procedures.
 • Goed salaris (3500 – 4500 euro p.m.), pensioen en reiskostenvergoeding.

Wij zoeken…

Een nieuw teamlid dat de verantwoordelijkheid durft te nemen als onze core Frontend Developer. Je hebt minimaal 2 jaar ervaring in Frontend Development in een commerciële omgeving. Daarnaast heb je uitgebreide kennis van frontendtechnologieën (JavaScript, HTML, CSS) en ervaring met Javascript frameworks als Backbone.js of AngularJS. Bovenal, ben je gepassioneerd over maken van hoogwaardige, nieuwe software samen met je collega's.

Jouw verantwoordelijkheden

 • Vertalen van requirements en mockups naar nieuwe features met behulp van Javascript, HTML en CSS.
 • Ontwikkelen en onderhouden van responsive sites en applicaties voor tablet, smartphone en desktop.
 • Implementeren van A-/B-testen om de user experience voortdurend te verbeteren.
 • Het schrijven van strakke, high-performancescripts.
 • Voortdurende persoonlijke en professionele ontwikkeling door het uitwisselen van nieuwe methoden en technieken met de rest van het team.

Helemaal geweldig als je ook...

 • ervaring hebt met A-/B-testing;
 • ervaring met Scrum en Agile softwareontwikkeling;
 • kennis hebt van Java of php;
 • ervaring hebt met WordPress.

Over Jobsrepublic

Jobsrepublic is een HR tech innovator die zich helemaal toe heeft gelegd op de optimalisatie van de Candidate Journey – de reis die een kandidaat aflegt tussen het eerste moment van contact met een vacature tot aan de hire. Onze speerpunt in de sales is de verkoop van Hypertargeted Social Recruitment Campagnes. Een geweldig doeltreffend product dat momenteel hard loopt. We helpen onze klanten daarnaast met een aantal niche jobboards, Werkenbij-sites en ons recruitmentsysteem Jobsrepublic ONE. We groeien snel (+30% in 2016 en winstgevend) en ons team telt 20 medewerkers. We zijn marktleider in de Decentrale Overheid en bewegen momenteel snel in de Zorg en de Profitsector (fast growing met 100+ medewerkers). In totaal hebben we iets meer dan 200 klanten.

Interesse?

Solliciteer via het online sollicitatieformulier.

Neem voor meer informatie contact op met onze productmanager Agnesa Krasniqi via 06-10969717 of a.krasniqi@jobsrepublic.nl. Kijk voor meer informatie over onze organisatie op www.jobsrepublic.nl.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.