Fronteers — vakvereniging voor front-end developers

Vacature Creatieve Webdeveloper bij RAAK (Rotterdam)

 • Geplaatst op: 19-12-2017

RAAK

We zoeken...

een creatieve webdeveloper die als liefhebber van code en UX goed kan meedenken met onze digitale ontwerpers.

Functieomschrijving

Die roundhousekicks van je met CSS, HTML en JavaScript zijn berucht om hun resultaat en impact. In het wereldje klinken trouwens ook goede verhalen over je front-end animatiewerk. Je back-endskills hoeven overigens niet te glimmen, maar ze spreken wel in je voordeel. Bij RAAK werk je samen met ons team van codeninja's. Door je ervaring bij andere bureaus weet je hoe het is om gezamenlijk projecten te draaien en vooraf mee te denken over concepten. Je hoeft zelf niet te designen, maar jouw gevoel voor vormgeving en esthetiek is altijd knap afgestemd en versterken het design van je creatieve collega's. Als je het idee hebt dat een ontwerp scherper mag, slijp je je zwaarden en kom je in actie. Je experimenteert daarnaast graag met nieuwe frameworks en technieken als projecten daar om vragen. Dat je daarbij het risico loopt om je vingers te branden, zie je dat vooral als een uitdaging. Je weet immers dat je nooit bent uitgeleerd. Hoe ben je anders aan die zwarte band gekomen?

Functie-eisen Jij...

 • hebt minimaal 1-3 jaar ervaring bij een webbureau;
 • beheerst HTML5, CSS3, SCSS, JS en jQuery tot in de puntjes;
 • bent niet vies van experimenteren met nieuwe frameworks of technieken;
 • hebt ambitie om te helpen het bureau verder te laten groeien;
 • ervaring met node, react, web workers, sockets of browser api's is een dikke pre, net als ervaring met PHP, MySQL;
 • als je eerder met PHP gewerkt hebt dan vindt je Wordpress natuurlijk ook het beste CMS ter wereld.

Wij bieden...

 • een plek bij het mooiste bureau van Rotterdam met ambitieuze collega's, gave projecten en uitdagende klanten als Pearson, Air Miles, de KNLTB, Roche, KPN, Vilans, Lean & Green en Happinez;
 • een functie waarbij je echt je stempel kan drukken op de projecten en de klanten waarmee je werkt en daarmee een bijdrage kan bieden aan de groei van het bureau;
 • uiteraard een prima salaris en voorwaarden en alle kansen en opleidingen om je bij RAAK continu te ontwikkelen;
 • veel champagnemomenten, dagelijks een gezellige gezamenlijk (én ook een echt lekkere) lunch en regelmatige bezoekjes aan de Biergarten, maar ook inspiratie tijdens de maandelijkse RAAK Turbo en de tweewekelijkse launch lunch en evaluaties tijdens Retrospective sessies en de Daily Standups.

Krijg je zin om bij ons aan de slag te gaan?

Laat ons weten waarom jij ons team wil komen versterken en laat je CV achter op onze Homerun pagina.