Fronteers — vakvereniging voor front-end developers

Vacature ervaren front-end developer bij Basic Orange (Amsterdam)

 • Geplaatst op: 21-01-2018

Basic Orange

Basic Orange is marktleider in behavioral website ontwikkeling. Hiermee bieden we content toegesneden op het profiel van bezoekers, waardoor conversie en verbinding enorm verhoogd wordt. We zijn uniek in onze werkwijze, en een groeiend aantal organisaties weet ons te vinden, waaronder AMC , NIBC Bank en Amsterdam Light Festival. Ons kantoor zit midden in Amsterdam, tien minuten lopen van CS. Met ons team van betrokken experts werken wij proactief aan kwalitatieve totaaloplossingen, waarmee Basic Orange ervoor zorgt dat bedrijven zich online succesvol onderscheiden. Dit maakt een full service online communicatiebureau als Basic Orange de partner van haar klanten in online strategie, conceptualisatie, ontwerp, design, realisatie en beheer. Onze projecten zijn bedrijfskritisch en omvatten een complexe uitdaging in strategie,design en/of techniek. Basic Orange is gecertificeerd partner van Microsoft, Google, Umbraco, MailPlus en ScrumAlliance.

We groeien hard, en zoeken dan ook per direct een ervaren front-end developer om ons team aan te vullen. Klinkt dit interessant? Wij bieden je een leuke baan bij een dynamisch, open, non-hiërarchisch, innovatief en resultaatgericht bedrijf. Wij ontwikkelen in-house en er heerst een informele professionele werksfeer.

Je krijgt als ervaren front-end developer goede arbeidsvoorwaarden en een marktconform salaris aansluitend bij je ervaring. Je werkt in een creatief en ervaren team, en krijgt alle ruimte om je te ontwikkelen. In hartje Amsterdam, vijf minuten lopen van het centraal station.

Over de vacature

Je overziet en stuurt het proces van de (front-end) ontwikkeling. Je adviseert onze designers over de technische haalbaarheid van hun ontwerpen. Je snapt de vertaling van design naar front-end maar ook van front-end naar back-end. Jij bouwt je code zo dat anderen jouw werk goed kunnen implementeren en schakelt daarbij soepel tussen opmaak, inhoud en gedrag volgens de actuele standaarden.

Je bent thuis in responsiveness, SCSS, AngularJs en versiebeheer. Ervaring met een ander framework en/of app-ontwikkeling is een pré.

De persoon die wij zoeken:

 • Heeft passie voor internet gerelateerde producten nu en heeft visie voor toekomstige oplossingen
 • Brengt ervaring mee en is nog steeds leergierig
 • Heeft een WO/HBO diploma of gelijkwaardig niveau
 • Heeft een gezonde mening over kwaliteitseisen en coacht collega's hierop, maar staat open voor suggesties
 • Is ervaren met HTML(4-5), CSS(2-3), javascript & jQuery, SASS, Foundation Framework
 • Spreekt en schrijft correct Nederlands en beheerst de Engelse taal
 • Kan secuur, opbouwend, kritisch en gecommitteerd werken
 • Ondersteunt en motiveert teamleden en informeert ieder over kansen en mogelijkheden binnen ons werkgebied
 • Neemt initiatief bij het aandragen van nieuwe kansen en technieken
 • Kan op management- en klantniveau communiceren en rapporteren
 • Heeft ervaring met het werken in multidisciplinaire Scrum-teams

Wat krijg je daarvoor terug?

 • Uitstekende primaire- en secundaire arbeidsvoorwaarden
 • Een ruime mate van zelfstandigheid
 • Enthousiaste en dynamische werkomgeving
 • Elke dag een gezamenlijke lunch
 • Volop ruimte voor groei en ontwikkeling, bijvoorbeeld door het volgen van opleidingen en behalen van certificeringen

Meer weten over deze vacature?

Denk je dat we bij elkaar passen en wil je met ons in gesprek? Stuur dan je motivatie en CV, liefst met voorbeelden van je werk, naar: vacatures@basicorange.nl.

Wil je meer informatie? Bel of mail naar Rick Schaafsma (Front-end developer) of Wessel Spoelder (Manager Operations), 020 4201702.