Fronteers — vakvereniging voor front-end developers

Vacature Full-Stack Developer bij RAAK (Rotterdam)

  • Geplaatst op: 04-02-2018

RAAK

We zoeken...

een Full-Stack Developer met een zwarte band in web development

Die roundhousekicks van je met CSS, HTML en Javascript zijn berucht om hun resultaat en impact. In het wereldje klinken trouwens ook goede verhalen over je front-end animatiewerk. Je back-endskills hoeven overigens niet te glimmen, maar ze spreken wel in je voordeel.

Bij RAAK werk je samen met ons team van codeninja’s. Door je ervaring bij andere bureaus weet je hoe het is om gezamenlijk projecten te draaien en vooraf mee te denken over concepten. Je hoeft zelf niet te designen, maar jouw gevoel voor vormgeving en esthetiek is altijd knap afgestemd en versterken het design van je creatieve collega’s. Als je het idee hebt dat een ontwerp scherper mag, slijp je je zwaarden en kom je in actie.

Je experimenteert daarnaast graag met nieuwe frameworks en technieken als projecten daar om vragen. Dat je daarbij het risico loopt om je vingers te branden, zie je vooral als een uitdaging. Je weet immers dat je nooit bent uitgeleerd. Hoe ben je anders aan die zwarte band gekomen?

Jij...

  • ... hebt minimaal 2 tot 3 jaar ervaring bij een webbureau;
  • ... beheerst HTML5, CSS3, SCSS, JS en jQuery tot in de puntjes;
  • ... hebt ervaring met PHP, MySQL en je bent bekend met WordPress;
  • ... bent niet vies van experimenteren met nieuwe frameworks of technieken;
  • ... hebt ambitie om te helpen het bureau verder te laten groeien;
  • ... ervaring met APIs en MVCs zoals React of Vue is een dikke pre.

Wij bieden...

  • een plek bij het mooiste bureau van Rotterdam met ambitieuze collega's, gave projecten en uitdagende klanten als Pearson, Air Miles, de KNLTB, Roche, KPN, Vilans, Lean & Green en Happinez;
  • een functie waarbij je echt je stempel kan drukken op de projecten en de klanten waarmee je werkt en daarmee een bijdrage kan leveren aan de groei van het bureau;
  • uiteraard een prima salaris en voorwaarden en alle kansen en opleidingen om je bij RAAK continu te ontwikkelen en door te groeien naar andere functies binnen het bureau;

Krijg je zin om bij ons aan de slag te gaan?

Laat ons weten waarom jij ons team wil komen versterken en laat je CV achter op onze Homerun pagina.