Fronteers — vakvereniging voor front-end developers

Vacature Frontend Developer bij de NOS (Hilversum)

 • Geplaatst op: 17-12-2018

NOS

Hallo Frontend Developer.

Word jij onze nieuwe collega? Werk mee aan digitale innovaties die elke dag het verschil maken voor een miljoenenpubliek.

(Hilversum, 32 - 36 uur)

Je kent de NOS van de sport- en nieuwsprogramma’s op tv en radio, maar de NOS heeft dagelijks ook miljoenen gebruikers via NOS.nl en verschillende NOS-apps. We ontwikkelen deze websites en apps zelf bij NOS Digitaal en ook de backend hebben we volledig in eigen beheer. Daarnaast experimenteren we in het NOS Lab met nieuwe technieken, platforms en vertelvormen voor de gebruiker van de toekomst.

Je werkt in een multidisciplinair Scrum team aan digitale innovaties die elke dag het verschil maken. Standplaats: Media Park in Hilversum, op loopafstand van het station en gratis parkeren voor de deur!

Kom jij ons team versterken?

Waarom wij hier graag werken

 • Elke dag is uitdagend. Door de mate van complexiteit in combinatie met het hoge volume is ons werk altijd uitdagend. En daar houden we natuurlijk van!
 • Professionele én ontspannen sfeer. Met onze directe collega’s en de verschillende redacties werken we op een professionele manier samen. De sfeer is prettig en ontspannen. Je kunt ons altijd warm maken voor een potje tafelvoetbal.
 • We hechten waarde aan kwaliteit. We streven naar een optimale ervaring voor iedereen op alle verschillende platforms en devices. En daar krijgen we ook de ruimte voor.
 • Je hoeft niet uit te leggen waar je werkt. Iedereen kent de NOS. Heel Nederland ziet waar jij aan bouwt. Op een verjaardag komen mensen al snel met suggesties of zijn ze nieuwsgierig met welke innovaties je bezig bent.

Even voorstellen

NOS Digitaal is innovatief. We maken toonaangevende sites en apps. Elke dag. Voor een groot publiek. Dat doen we met een enthousiast team van zo'n 20 bevlogen professionals: UX designers, visual designers, backend en frontend developers, iOS en Android developers, Scrum Masters en Product Owners. Maar we zijn meer dan dat. Variërend van voetbalcoach tot Krav Maga master. Van bassist tot Tomorrowland-bezoeker. Én van weddingplanner, fashionista, autosleutelaar tot congresorganisator...

Wat ons bindt is onze creativiteit en onze innovatieve geest. We hebben van onze hobby ons werk gemaakt en we willen het beste uit onszelf halen. We zijn er trots op dat we voor de grootste nieuwsorganisatie van Nederland werken en dat we bijdragen aan de ontwikkelingen in het medialandschap.

In deze video vertellen frontend developers hoe zij het vinden om voor de NOS te werken.

Wat hebben we te bieden?

 • Alle ruimte om te leren en je verder te ontwikkelen
 • Een MacBook
 • Flexibele werktijden en mogelijkheid tot thuiswerken
 • Ruim 5 weken vakantie per jaar
 • Tegemoetkoming in je reiskosten. Gratis parkeren en dichtbij een treinstation
 • €2.500 - €3.850 salaris bij 36 uur + 8% vakantietoeslag + 6% eindejaarsuitkering
 • Fijne extra's zoals een goede pensioenregeling en korting op je sportabonnement.

Ons verlanglijstje

 • Een ervaren frontend developer met werkervaring opgedaan in een soortgelijke rol, die ook een bijdrage kan leveren in de ontwerpfase.
 • Je hebt kennis van CSS pre-processors zoals Sass, Javascript (ES6 en je kunt ook dingen zonder jQuery).
 • Ook Git en bijbehorende workflow zoals GitFlow zijn bekenden voor je, je kunt dus meer dan alleen maar committen.
 • Je hebt ook al ervaring met werken met Design Patterns en DevOps.
 • Je bent niet schuw van wat backend en je hebt ervaring met PHP (Symfony).
 • Je hebt een HBO of WO diploma (informatica, media-technologie, ...).
 • Je overziet het geheel, stelt de juiste vragen en maakt op basis van deze inzichten slimme keuzes. Voor nu en voor later.
 • Actualiteiten veranderen altijd, dat weet je en je speelt hier snel op in.

Enthousiast geworden?

Dan maken we graag kennis met je! Via onderstaande knop kun je ons vertellen over de projecten waar je aan hebt gewerkt (zakelijk of in je vrije tijd) en waarom je daar trots op bent. Vervolgens nodigen we je uit om langs te komen, een kop koffie te drinken op onze afdeling en een indruk te krijgen van hoe het is om bij de NOS te werken. Bevalt het wat je ziet en zien wij het met jou zitten, dan zullen we je een voorstel doen. Snel, efficiënt en plezierig, zoals we graag werken!

Solliciteer nu