Fronteers — vakvereniging voor front-end developers

Vacature Medior Frontender bij Eagerly Internet (Utrecht)

  • Geplaatst op: 02-07-2019

Eagerly Internet

Ter versterking van ons team zoeken we een Medior Frontender die met ons bovengemiddeld schitterende websites wil maken voor mooie opdrachtgevers als TivoliVredenburg, NFF en de Anne Frank Stichting. Naast projecten werk je aan de innovatie van ons bureau en is er ruimte voor doorgroei naar een lead positie.

Skills die je meebrengt:

  • Ruime ervaring met HTML5 en CSS3,
  • Ruime ervaring met Javascript, Less of Sass
  • Goede communicatieve vaardigheden (NL & EN)

Heb je ervaring met:

  • WordPress, GIT, React, Webpack, Gulp, Node of Canvas, dan is dat een pré!

Wat wij bieden:

Leuk werk; onze opdrachtgevers zijn ambitieus en constructief. Ons team is knus en gepassioneerd, onze werkwijze verfrissend pragmatisch. En dat vanuit een topplek in Hartje Utrecht.

We zorgen goed voor je, met een prima salaris, flexibele werktijden, goede secundaire arbeidsvoorwaarden en scholingsmogelijkheden. We stimuleren elkaar kwalitatief goed werk te leveren. Daarnaast is er ruimte voor je persoonlijke professionele ontwikkeling en zorgen we dat we naast werk ook een hecht team zijn met ‘intense’ werk- en studiereizen.

Interesse?

Mail je cv en korte motivatie naar werk@eagerly.nl t.a.v. Marnix en Matthijs.

Acquisitie naar aanleiding van onze vacatures is tijdverspilling.